Gündemdekiler:

Merhaba

      Öncelikle kendimi kısaca tanıtarak başlamamın daha uygun olacağını düşünüyorum. Ben Ekrem, Medya ve İletişim Sistemleri bölümünü okuyorum. Bu blogda her konu hakkında güncel içerikler sunmaya çalışacağım.Gün geçtikçe pratik, kısa ve öz bilgilerle yeni fikirler edinmek istiyorsanız bu blog tam size göre. Öğrenmeyi, araştırmayı, eğitmeyi, öğrendiklerimi uygulamayı ve bunları yazmayı seviyorum. Hayat yazdığınız kadar güzelleşir. Hayal dünyanız ne kadar genişse kaleminiz o kadar güçlüdür. Ve unutmayın kaleminiz ne kadar güçlüyse hayatta karşılaşacağınız sorunlar bir o kadar zayıftır karşınızda. Öğrendiklerimi sizlere sunmak için elimden gelenin en iyisini yapmak için çabalayacağım. Gün içerisinde pek çok olayla karşılaştığımız için yazıp anlatacağım pek çok şeyin olacağı düşüncesindeyim.
      Her güne özel yazılar ekleyerek o günü anlamlı kılmak iyi olabilir. Herkes bir sonraki metni heyecan içinde beklemesi için bloğumda sizlerin dikkatini çeken en güncel olaylardan bahsedeceğim. Paylaşacağım içeriklerde sizde bana ulaşıp abone olarak katkıda bulunabilirsiniz. Hem böylelikle karşılıklı etkileşim ile birbirimizi daha iyi tanıyıp kişiler arası uyumu arttırabiliriz. Bloğumda teknoloji, ekonomi, sağlık, psikoloji, kişisel vs. birçok konuda paylaşımda bulunup sizi aydınlatmayı düşünüyorum. Beğendiğiniz konuları kolaylıkla dilerseniz sadece okursunuz dilerseniz kendi hesaplarınızda paylaşıp arkadaşlarınıza önerebilirsiniz. İnsanın bu hayatta öğreneceği çok şeyin olduğunu düşünmekteyim. Bunlar neden kayıt altına alınmasın? "Söz uçar, yazı kalır" atasözünde de bahsedildiği gibi yazının kalıcı olması bizim eserlerimizin de kalıcı olacağı anlamına gelmektedir. Hayatta hiçbir zaman yazmaktan korkmayın ve çekinmeyin. Kaleminize güvenin. Kendinize güveniniz tam olsun. Asla ben yapamam demeyin. Deneyin. Tekrar tekrar deneyin vazgeçmeyin. Her insanın bir hikayesi vardır. Bu hikayenin içinde de her gün sayısız öyküler oluşmakta. Bu öyküler yazılmayı hak ediyor. Susup saklamak için değiller. Bunların dilinin çözülmesi için bizlere ihtiyaçlarının var olduğu kanaatindeyim. Bende asla kendimi korkak yetiştirmedim. Bu konuda kendime güvenim yüksektir. Bu yüzden bana ve paylaştığım içeriklere güvenebilir. Özgün yazıların keyfini çıkartabilirsiniz.
      Gün içerisinde istediğiniz zaman bana ulaşabilir, aklınıza takılan konular hakkında cevap alabilirsiniz. Geri dönüş en kısa sürede sağlamaya çalışacağım.Sevginin, hayatın ve güzel düşünmenin keyfine varın. Bunlar yaşanmayı ve hissedilmeyi fazlasıyla hak ediyor. Yaşamak için sevgiye ihtiyacımız vardır. Sevgiyi hissedebilmemiz için de güzel düşünmeye ihtiyacımız vardır. Kim ne derse desin asla hayallerinizden vazgeçmeyin. Güzel düşünün güzel olsun her şey. Olumsuz yargılara takılmayın. Olumsuz yargıların olduğu yerlerden kaçın, arkanıza bile bakmayın Kimsenin düşünceleriniz etkilemesine izin vermeyin. Kendinizi sevin, çok sevin. Ben şimdiden burada tanışacağım sizleri sevmeye başladım. Kişisel bloğuma hoş geldiniz.

Hiç yorum yok