Gündemdekiler:

2018 Yılı Kadın ve Erkek Yaz Modası

kadın erkek modası, moda, yaz modası, en iyi kombinler

      Güzel giyinmek herkesin hakkı diyerek söze girmek daha iyi olur sanırım. Şuan yazın ortalarındayız ve dışarıya çıkıp gezeceğimiz yerler bizi bekliyor. Tabi bekleyenleri bekletmek olmaz diyebiliriz. Biz bekletmeden, kendimizi dışarıda ve kapalı alanlarda iyi hissedeceğimiz kıyafetler seçmemiz için işe koyulsak yeridir. Günümüzün iyi geçmesinde giyeceğimiz kıyafetlerin etkisi çok büyüktür. Bu yüzden nasıl giyinmemiz gerektiğini bilmemiz bizim günümüzün iyi geçmesine yardımcı olacaktır. Eğer gün içerisinde " Nasıl giyinmeliyim ya da hangi kıyafetler bana yakışır" diye kendinize sorup stres yaşıyorsanız bu yazı tam size göre diyebiliriz. Sizin için seçtiğim kombinleri günlük hayatta ya da özel günlerinizde giyip gününüzün iyi geçmesini sağlayabilirsiniz. Siz eğer iyi giyinirseniz etrafınıza ışıklar saçıyormuşsunuz gibi hissedeceksiniz. Ayrıca iyi giyinmek sizde özgüveni arttıracağı gibi mutluluğunuzu da arttıracaktır.

 

En İyi Moda Kendinizi İçinde İyi Hissettiğiniz Kıyafetlerdir. 

      Kıyafet seçmek için moda bilginizin çok yüksek derecede olmasına gerek yok. Öncelikle bu düşünceden sıyrılmalısınız. En iyi moda kendinizi içinde iyi hissettiğiniz kıyafetlerdir. Bu kural sizin ilk kuralınız olmalı ve asla başkalarına bakarak kendi kıyafetlerimizi başkalarına göre almamalıyız. Unutmayın ki size yakışan başkasına yakışmadığı gibi başkasına yakışan kıyafetler size yakışmayabilir. İyi giyinmek için gerekli olan tek şey kendinize olan saygınız ve inancınızdır.  Başkası beğenecek diye kıyafet seçmeniz sizi başkasına esir edeceği gibi mutsuzluğa da itecektir. Çünkü her insanın beğenisini kazanmak bu dünyada imkansız ötesi bir şeydir. Yargılar değişkendir. Bu yüzden inceleyeceğiniz ya da satın alacağınız kıyafetleri başkasına değil kendinize alın. Başkalarının beğenmesi için alıyorsanız unutmayın ki o kıyafetleri kendinize almıyorsunuz demektir. Şimdi sizler için seçilen kombinlere bir göz atalım.

 

2018 Yılı Erkekler İçin Moda Önerileri

       Erkekler yazları daha çok rahat edebilecekleri kıyafetleri tercih etmektedir. Bazılarına bir pantolon bir tişört yeterken bazıları ise gömlek ve pantolon kombinini tercih ediyor. Giyinmek tamamen kişisel isteklere ve zevke dayalıdır. Kendinizi nasıl Mutlu hissediyorsanız o şekilde kombin ayarlamanız sizin için yetecektir. Güzel görünmek için kendinize olan sevincinize odaklanın. Aşağıda görmüş olduğunuz kombinler 2018 yılı yaz modası için seçilmiş kombinlerdir.

kadın erkek modası, moda, yaz modası, en iyi kombinler

2018 Erkek modası için bir diğer kıyafet kombini ise aşağıda görmüş olduklarınızdır:
         Tişörtünüzün üstüne ince bir hırka sizin daha karizmatik ve özgüvenli şekilde görünmenizi sağlayacaktır. Bir diğer seçeneğimiz olan pantolon ve gömlek kombini sizi sade bir havaya sokacaktır. Rahatlık açısından ve netlik açısından kendisine yakıştığını düşünenler bu kombini seçebilir. Aşırı sıcak olan yerlerde ise ilk sıradaki kombini deneyebilir. Ayrıca tişörtün dışarıda olsaydı bana bence daha iyi olabilirdi.

kadın erkek modası, moda, yaz modası, en iyi kombinler

 

 

2018 Yılı Kadınlar İçin Moda Önerileri

kadın erkek modası, moda, yaz modası, en iyi kombinler      Kadınlar bu aylarda daha çok rahat kıyafetler giymeyi tercih ettikleri için bu kombinleri örnek alarak kendinize yakıştırdığınız çeşitli kombinler oluşturabilirsiniz. Aldığınız elbiselerin renkleri sizlerin iç dünyasını yansıtacağından kıyafetlerin renklerine iyi odaklanmanız size doğru seçimler yapmanız konusunda yardımcı olacaktır. Yeni kıyafetler alacağınız zamanın kendinizi iyi hissettiğiniz zamanlar olmasına dikkat edin. Doğru seçimler ancak kendinizi iyi hissettiğiniz zamanlarda ortaya çıkacaktır.

Kadınlar İçin Bir diğer Kombin Albümü İse Şunlardır:
      Daha çok sade ve canlı renklerin tercih edildiği kadınlara özel bu kombinler de fazlasıyla tercih edilmektedir. Bir geziye giderken ya da arkadaşlarınızla buluşmaya giderken bu kıyafetleri tercih edebilirsiniz. Yaptığınız tercihlerin sizi mutlu etmesine özen gösterin ve buna göre giyinmenin keyfini çıkarın.

kadın erkek modası, moda, yaz modası, en iyi kombinler


Hiç yorum yok