Gündemdekiler:

Ünlü Oyuncuların Zaman İçindeki Şaşırtan Değişimleri

ünlü oyuncuların değişimleri, ünlü oyuncular, dünyaca ünlü kişiler

      Medyayla tanıştığımız ilk günden beri medyada tanımış olduğumuz kişileri ilk gördüğümüz zamanlardaki gibi hatırlamaktayız. Çoğumuz medyayla televizyon ile tanışmışızdır. Günümüzde medya ile tanışan kişilerin televizyon değil de internet dünyası olduğu görülmektedir. Hal böyle olunca medyada ünlü kişiler ile karşılaşmamız kaçınılmaz olmaktadır. Hepimizin gerçek hayatta görmeyeceğimiz dünyaca ünlü kişiler biliyorsunuz ki medyada yer almakta. Çoğumuz medya üzerinden dünyaca ünlü kişileri tanıyıp takip etmekteyiz. Tabi zaman içinde bu ünlü kişilerin de değişimleri kaçınılmaz oluyor. Ünlülerdeki bu değişim bizi şaşırtmakla kalmıyor aslında bizim de ne kadar çok yaşlandığımızı ve zamanın nasıl hızlı geçtiğini bize göstermekte. Hepimizin en sevdiği aktör vardır kesinlikle. Benim en beğendiğim aktörlerden biri olan Robert Downey Jr. geçmiş yıllarda harika filmlere imza atmıştır ve günümüzde de takdir edilesi oyunculuğuyla da hala filmlerde boy göstermeye devam etmektedir. Dünyaca ünlü olan kişilerin zaman içindeki değişimlerini inceleyelim.

 

  1. Jean-Claude Van Damme

jean-claude van damme, filmler, dünyaca ünlü kişiler, ünlü kişiler
       Hepimizin akılda kalan unutulmaz filmleri ile hatırladığımız Jean-Claude Van Damme eski görüntüsünden pek uzak olsa da yaşına özgü karizmasını devam ettirdiğini görüyoruz. Şuan bile karşımıza film çıkarsa izlettirir diye düşünen sadece ben değilim sanırım. Şuan 57 yaşında olan Van Damme hayranlarını bu görüntüyle şaşırtsa da ona hayranları tarafından büyük bir ilgi hala devam ediyor. Van Damme'ın rol aldığı son film Black Water isimli 2018 yapımı filmdir.

 

2. Arnold Schwarzenegger

arnold schwarzenegger, terminatör,  film, dünaca ünlü kişiler, ünlü kişiler
       Herkesin Terminatör filmiyle tanıdığı Arnold'ın bu değişimi izleyicilerini bir hayli şaşırtıyor. Çünkü herkes onun bir anda çıkıp o meşhur repliği olan "Hastala Vista Baby" repliğini söyleyecekmiş gibi hayal ediyor. Herkesin o sahneyle aklına kazınan Avusturya kökenli Abd vatandaşı olan Arnold Schwarzenegger şuan 70 yaşındadır. Son görüntüleri izleyicileri üzse de o her zaman izleyicilerin kahramanı olarak kalmaya devam edecek görünüyor. İtiraf etmeliyim ki Van Damme ile Arnold Schwarzenegger'ı birbirine benzettiğim çok oldu.

3. Silvers Stallone

Rambo, Silvers stallone film, dünaca ünlü kişiler, ünlü kişiler
      Silvers Stallone'ın film sektörüne girmesi onun biraz sancılı bir süreç olmuştur. Büyük bir yoksulluk geçiren Stallone, en sevdiği köpeğini bile satmak zorunda kalmıştır. Daha sonra Muhammed Ali'nin boks maçını izlemesine fırsat doğmuştur ve izlemiştir. O gün aklına bir fikir gelmiştir ve Rocky karakterini oluşturup onu kağıda dökmüştür Daha sonra oluşturduğu hikayeyi film sektörüne göstermiştir ve yazdığı senaryo büyük ilgi toplamıştır. Böylece Rocky filminin ortaya çıkmasını sağlamıştır.  Daha sonra Rambo serilerine devam etmiştir. Maddi durumu toparlandığında sattığı köpeğini bulup geri satın almıştır. Silvers Stallone şuan 71 yaşındadır.

 

4. Jackie Chan 

jackie chan, film, dünaca ünlü kişiler, ünlü kişiler
       Jackie Chan oynadığı filmlerde  kendi özelliklerini de katarak her zaman harika bir performans sergilemeyi başarmıştır. Filmlerinde oldukça sempatik davranmasıyla birlikte kendisini filmlere çok iyi odaklamaktadır. Çoğu filminde hem gülüp hemde üzülmüşüzdür. Aynı zamanda kendisi bir dövüş ustası ve şarkıcıdır da. Kendisi şuan 64 yaşındadır ve dede olmuştur. Son oynadığı filmlerden biri olan İntikam adlı filmi izlemenizi tavsiye ederim.

 

5. Jet li

Jet li, film, dünaca ünlü kişiler, ünlü kişiler
      Hepimizin yakından tanıdığı Jet Li son görüntüsüyle hayranlarının kendisine "acaba hasta mı?" sorusunu sordurttu. Romeo ölmeli, Kır zincirlerini, Yasak krallık gibi filmlerde oynamıştır. Üstün yeteneği sayesinde filmlerde izleyicilerden oldukça çok ilgi toplamıştır. Jet li şuan 55 yaşındadır.

 

6. Leonardo DiCaprio

leonardo dicaprio, titanic, film, dünaca ünlü kişiler, ünlü kişiler
       Titanic filmiyle aklımızda kalan Leonardo DiCaprio birçok filmde başarılı bir performans sergilemeyi başarmıştır. Zindan Adası, Başlangıç gibi filmlerde de rol alan DiCaprio'nun da değiştiğini görüyoruz. Bazen fazla olan göbeğiyle bazen de düzensiz saç sakalıyla gündeme gelmektedir. Leonardo DiCaprio şuan 43 yaşındadır. 

 

7. Brad Pitt

brad pitt, başlangıç, film, dünaca ünlü kişiler, ünlü kişiler
       Şu sıralar özel hayatıyla gündeme gelen Brad Pitt kendisine has tarzıyla ekranlara geldiği süre boyunca her zaman dikkatleri çekmeyi başarmıştır. Fight Club, Benjemin Button'ın Tuhaf Hikayesi gibi filmlerde yer alan Brad Pitt'in oyunculuğu tartışılmayacak kadar özel diyebiliriz. Yaşına rağmen iyi görünmekte olan Brad Pitt Görünüşünde biraz zayıfladığı da gözlerden kaçmıyor. Brad şuan 54 yaşındadır.

 

8. Robert Downey Jr.

iron man, robert downey jr. film, değişimler
       Özellikle İron Man ve Avengers filmlerinde yer alan Downey, kendi tarzıyla her zaman çok konuşulan isim olmuştur. Filmlerinde gösterdiği üstün oyunculukla herkesi kendine hayran bıraktıran Downey geçmişte çok büyük zorluklar yaşamasına rağmen kendisini geliştirip buralara kadar gelmiştir. Robert Downey Jr. şuan 53 yaşındadır.

Hiç yorum yok