Gündemdekiler:

Yüksek Grafikli Online Mobil Oyunlar - Oyun Önerileri

oyun indir, online oyunlar, en iyi oyunlar, oyun önerileri
       Teknolojideki gelişmeler arttıkça cebimizde taşıdığımız akıllı telefonların hem donanımsal hemde yazılımsal olarak güçlendiğini hepimiz görüyoruz. Hepimizin eskiden mutlaka bir işi yapmak için saatlerce uğraştığı olmuştur. Teknolojideki yenilikler sayesinde saatlerce yapılacak işlerin süresi artık dakikalara dönüştü. Cebimizdeki teknolojiyi gün geçtikçe farklı alanlarda da kullanır olduk. Özellikle mobil platformdaki günlük işleri halletmekten çok akıllı telefon kullanıcıları oyun oynamaktadır. Oyun sektörlerinin mobil platformlarda bir pazar haline gelmesi durumunda cep kullanıcıları için çok farklı oyunlar ortaya çıkmaktadır. Bundan yaklaşık birkaç yıl önce üst düzey oyunları sadece bilgisayar ve oyun konsollarında oynardık. Gelişen teknoloji sayesinde oyun geliştiriciler konsollarda oynanılan çoğu oyunu mobil oyun dünyasına uyarlayabilmeyi başarmıştır. Telefonların donanım özelliklerinin de yükselmesi cep telefonlarımızda harika oyunlar oynamamıza olanak sağlanmıştır. Cep telefonu oyunlarını sizde bağlantı adresinden telefonlarınıza yükleyerek oynayabilirsiniz.

 

 

Pro Evolution Soccer

pes indir, oyun indir, oyun önerileri, oyunlar
      Hepimizin bildiği bu oyunu çocukluğumuzdan beri çoğumuz oynamıştır eminim. O zamanlarda oynarken "keşke telefonlarımızda da oynayabilseydik" cümlesini büyük çoğunluğumuz kurmuşuzdur. Pes oyununun mobil uyarlamasında grafikler oldukça iyi ve canlıdır. Oyuncular üzerindeki animasyonlar son derece gerçekçi bir şekilde tasarlanmıştır. Oyuncuların saha içindeki olaylara vermiş olduğu tepkiler bu oyunun en önemli özelliklerinden biridir. Ayrıca oyunun yapımcısı olan Konami, sizin arkadaşlarınızla veya başka kişilerle online oynamanızı da sağlıyor. Oyunu Google Play üzerinden indirebilirsiniz.

  

PupG Mobile

pubg indir, oyun indir, oyun önerileri, oyunlar
      Son zamanların hızla yükselen oyunu olma özelliğine sahiptir. Pc ve konsol platformlarından sonra mobil platformlarında da giriş yapan bu oyun şuan dünya genelinde en çok oynanan online oyunlardan biri olma özelliğine sahip. Oyundaki karakterlerin tepkileri ve kullandığınız ekipmanlar arasında uyum son derece başarılıdır. Oyunun android sürümünü buradan indirebilirsiniz

 

 

Nba Live Mobile

basketbol oyunu indir, nba live indir, oyun indir, oyun önerileri, oyunlar
      Harika efektleri ile göz dolduran en iyi basketbol oyunudur. Oyunu oynarken kendinizi basketbolcu gibi hissedeceğinizden emin olabilirsiniz. Saha içindeki olaylar sizi oyunu oynarken daha konsantreli olmanızı sağlayacak. Basketbol ile arası iyi olan kişilerin bu oyunu oynamalarını öneririm. Oyuna buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

Asphalt 9: Legends

asphalt 9 indir, oyun indir, oyun önerileri, oyunlar
       İlk Asphalt oyunlarıyla tanışmamız nokia'nın symbian işletim sistemli telefonlarında olmuştur. En ünlü oyun yapımcı şirketlerinden Gameloft şirketi bu oyunla birlikte bizi nefesimizi kesecek hız tutkunu yarışlarda kendimizi gösterebilmemizi sağlamıştır. Oyunu buradan indirebilirsiniz.

 

 

 Helix Jump

helix jump indir, oyun indir, oyun önerileri, oyunlar
      Oyun zaman geçirmeniz için son derece güzel bir oyun olmuş. Level halinde ilerliyorsunuz. Eğer bir yere gidip beklemek zorunda kaldıysanız bu oyunu oynayıp zaman geçirebilirsiniz. Oyuna Google Play üzerinden ulaşabilirsiniz.
Sizin de sevdiğiniz, yorumlanmasını istediğiniz ve "bu listeye kesinlikle eklenmeli!" dediğiniz oyunlar varsa, bu gönderinin altına yorum yaparak belirtebilirsiniz.


Hiç yorum yok