Gündemdekiler:

iphone XS, İphone XS Max

iphone, xs, xs max, xr

       Apple 2018'in son çeyreğinde üç farklı telefon piyasaya sundu. Ve bu seneki akıllı telefonlarında numaralandırmadan vazgeçerek xs, xr, xs max kodlarını kullanmayı tercih etti. Telefonların ekran ve kasa oranına baktığımızda apple'ın son derece iyi iş çıkardığını diyebiliriz. ios 12 ile birlikte gelen bu cihazların ülkemizdeki fiyatları 9-10 bin türk lirası üzerinde. Apple'ın bu sene piyasaya sunduğu telefonların ekranını samsung üretmekte. Samsung ekran konusunda iyi iş çıkarmış diyebiliriz. Yeni iphone'ların diğer iphone modeline göre ise ekran sağlamlığı kat kat artmış durumda.
      Firma yeni güncelleme ile birlikte iphone modellerine büyük özellikler kattı. Özellikle hız konusunda şu ana kadar kullanıcılara sunulmuş en iyi güncelleme olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Apple, yeni iphone'lar ile birlikte kamera kalitesinin de arttığını kullanıcılara belirtmekte. Özellikle daha önce iphone 7 plus ile birlikte kullanıma sunduğu portre modunu bu yeni cihazlarında 5 kat daha fazla geliştirmiş. Bu da kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarmıştır. Yeni iphone'ların kasaları paslanmaz çelikten yapılmıştır. Çok sağlam bir yapıya sahip olan bu kasaların aşınma durumu oldukça az bir ihtimaldir. Yeni iphone'lar ip 68 sertifikasına da sahip olup sıvı temasına karşı dayanıklıdır.
      2018 model iphone'ların oldukça ilgiyle karşılanmaları apple piyasasının da artmasına neden oldu. Ülkemizde bu cihazların fiyatlarının çok yüksek olması çoğu kişi için tercih konusunda tereddütler yaşatacaktır. Ülkemizde ki fiyat dışında genel olarak ele alındığında, bu üç cihazın çok iyi bir kullanım performansı sunduğunu söyleyebiliriz.

iphone'ları en iyi şekilde temsil edip tanıtan iphonedo kanalının yayınladığı cihazların tanıtım videosunu izlemenizi tavsiye ederim.


Hiç yorum yok